مرتب سازی بر اساس:   نام محصول (صعودی | نزولی)، قیمت (صعودی | نزولی)، امتیاز مشتریان (صعودی | نزولی)

چادر مسافرتی 10 نفره عصایی

طول 320 سانتی متر/ عرض 240 سانتی متر / ارتفاع 180 سانتی متر

وزن 4.4 کیلوگرم / مناسب برای استفاده 10 نفر نشسته و 5 نفر خوابیده می باشد.

استفاده از پلی استر ضخیم به عنوان پارچه چادر مسافرتی 10 نفره استحکام و کیفیت این محصول را ارتقاء داده است، سازه این وسیله به صورت عصایی می باشد، تمامی درزهای این محصول آپارات شده و پوش دوم کلاهکی جهت جلوگیری از نفوذ آب دارد، همچنین چادر مسافرتی عصایی اف آی تی دارای کیف حمل و نقل، میخ و طناب نگه دارنده می باشد.

قیمت: 1,700,000 تومان

چادر مسافرتی 12 نفره عصایی fit

طول 320 سانتی متر /عرض 280 سانتی متر / ارتفاع 180 سانتی متر

وزن 4.80 کیلوگرم / مناسب برای استفاده 12 نفر نشسته یا 6 نفر خوابیده می باشد.

جنس چادر مسافرتی 12 نفره اف ای تی از پارچه پلی استر ضخیم درست شده است و سازه ی آن از نوع عصایی می باشد، پوش دوم کلاهکی تعبیه شده برای این محصول مانع نفوذ آب می شود، کیف حمل و نقل چادر مسافرتی عصایی امکان حمل و جا به جایی را آسان کرده است، بسته بندی محصول فوق شامل میخ و طناب نگه دارنده و ضمانت 5 ساله پایه های چادر می شود.

قیمت: 1,650,000 تومان

آلاچیق متحرک 2*2

طول 200 سانتی متر / عرض 200 سانتی متر/ ارتفاع 300 سانتی متر

وزن 20 کیلوگرم

جنس روکش آلاچیق متحرک اف ای تی از برزنت ضد آب بسیار ضخیم می باشد، پایه های این محصول قابلیت پیچ شدن به زمین و ثابت ماندن را دارند، طراحی آلاچیق فوق به صورت آکاردئونی بوده و خدمات پس از فروش دارد.

قیمت: 1,870,000 تومان

صندلی راحت نشین تاشو

طول 50 سانتی متر / عرض 40 سانتی متر

 ارتفاع 54 سانتی متر/  تحمل وزن 100 کیلوگرم

پارچه استفاده شده برای صندلی راحت نشین تاشو از جنس  برزنت مرغوب است و پایه های این محصول فلزی از نوع لوله 18 می باشد، دور تا دور محصول نوار دوزی شده و قابلیت تنظیم تکیه گاه در سه درجه را دارد، صندلی تاشو فیت دارای کاور محافظ می باشد که مانع از آسیب دیدن محصول می شود.

صندلی کوچک تاشو چرمی کف گرد

طول 30 سانتی متر / عرض 30 سانتی متر / ارتفاع 43 سانتی متر

ارتفاع پشتی  83 سانتی متر وزن 2.5 کیلوگرم / تحمل وزن 100 کیلوگرم

جنس رویه صندلی تاشو کوچک از چرم مصنوعی بوده که داخل آن فوم کار شده است، پایه ها نیز از لوله 18 با ضخامت 1 ساخته شده است، پایه ها به صورت ضربدری توسط یک میله به هم متصل شده و از استحکام بالایی برخوردار می باشد، زیر پایه ی صندلی کف گرد قطعه ی لاستیکی قرار دارد که باعث ثبات و عدم لیز خوردن آن می شود.

آلاچیق متحرک 4.5*3

طول 450 سانتی متر/ عرض 300 سانتی متر

ارتفاع 300 سانتی متر / وزن 40 کیلوگرم

از ویژگی های قابل توجه آلاچیق متحرک روکش برزنتی ضد آب آن می باشد که بسیار ضخیم بوده و پایه های آن قابلیت پیچ شدن به زمین و ثابت ماندن را دارند، نوع سازه محصول آکاردئونی می باشد. آلاچیق متحرک فوق دارای خدمات پس از فروش می باشد.

چادر مسافرتی اتوماتیک 8 نفره دوپوش fit

طول 240 سانتی متر / عرض 240 سانتی متر / ارتفاع 215 سانتی متر

وزن 8 کیلوگرم /  مناسب برای استفاده 8 نفر نشسته یا 4 نفر خوابیده است.

جهت ماندگاری و کیفیت محصول بدنه چادر مسافرتی اتوماتیک فیت دوپوش از پلی استر ضخیم استفاده شده است، نوع سازه این محصول اتوماتیک می باشد، همچنین محصول فوق دارای پوش دوم جهت جلوگیری از نفوذ آب بوده و دارای کیف حمل و نقل، میخ و طناب نگه دارنده می باشد، چادر مسافرتی 8 نفره خدمات پس از فروش دارد.

آلاچیق متحرک 3*3

طول 300 سانتی متر/ عرض 300 سانتی متر / ارتفاع 300 سانتی متر

وزن 28 کیلوگرم

روکش برزنتی آلاچیق متحرک اف ای تی ضد آب و بسیار ضخیم می باشد، پایه های آن قابلیت پیچ شدن به زمین و ثابت ماندن را دارند، طراحی این وسیله به صورت آکاردئونی بوده و دارای خدمات پس از فروش می باشد، راه اندازی و نصب آلاچیق متحرک فوق نیاز به ابزار خاصی ندارد و می توان با استفاده از راهنمای نصب آن را آماده کرد.

صندلی تاشو مسافرتی پشتی دار آکاردئونی

طول 45 سانتی متر / عرض 46 سانتی متر

ارتفاع نشیمنگاه 43 سانتی متر/ ارتفاع پشتی 83 سانتی متر

وزن 2.100کیلوگرم / تحمل وزن 100 کیلوگرم

جنس رویه صندلی تاشو مسافرتی از پارچه برزنتی مرغوب است که قابل شستشو نیز می باشد، جنس پای ها از لوله 18 می باشد، دور تا دور پارچه نوار دوزی حرفه ای شده است، این محصول 8 عدد پایه به صورت ضربدری  دارد که بهم پیچ شده و دو پایه در قسمت عقبی دارد که باعث ثبات و استحکام بیشتر محصول شده است، زیر پایه قطعه لاستیکی جهت ثبات صندلی پشتی دار و جلوگیری از لیز خوردن آن قرار دارد که به پایه ها پیچ شده و دارای دو قطعه لاستیکی قابل تعویض نیز می باشد، صندلی تاشو آکاردئونی کیف حمل دارد و به راحتی نیز جا به جا می شود.

چادر بازی کودک با طرح پرنسس

قطر 100 سانتیمتر / ارتفاع 135 سانتیمتر/ وزن 1.50 کیلوگرم

قسمت های مختلف چادر بازی کودک از پلی استر تشکیل شده است و سازه آن از نوع فنری – عصایی می باشد، سازه فنری در بالا و پایین قرار داشته که به صورت فنری جمع و باز می شود، چادر بازی طرح پرنسس از بالا و پایین توسط میله های فایبرگلاسی که با کش بهم متصل هستند نگه داشته می شود، این محصول درب بزرگ و یک پنجره با پوش پشه بند داشته و یک کوله زیپ دار نیز برای حمل و جا به جایی آن تعبیه شده است.

چادر مسافرتی 8 نفره fit تکپوش

طول 240 سانتی متر / عرض  240 سانتی متر / ارتفاع 215 سانتی متر

وزن 8 کیلوگرم / مناسب برای استفاده 4 نفر خوابیده و 8 نفر نشسته می باشد.

اسکلت چادر مسافرتی تکپوش از نوع اتومات می باشد، بدنه ی این محصول از پلی استر ضخیم تشکیل شده است، چادر فیت هشت نفره دارای کیف حمل و نقل، میخ و طناب نگه دارنده می باشد و فاقد پوش دوم است، این محصول همچنین خدمات پس از فروش نیز دارد.

چادر مسافرتی 8 نفره عصایی fit

طول 240 سانتی متر / عرض 210 سانتی متر / ارتفاع 180 سانتی متر

وزن 3.75 کیلوگرم /  مناسب برای استفاده 4 نفر خوابیده یا 8 نفر نشسته می باشد.

جنس پارچه چادر مسافرتی 8 نفره اف آی تی ازپلی استر ضخیم است و سازه آن از نوع عصایی می باشد، این محصول دارای پوش دوم کلاهکی برای جلوگیری از نفوذ آب بوده و تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ مقدار کم آب نیز ممانعت می کند. چادر مسافرتی عصایی دارای کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده در بسته بندی می باشد.

چادر مسافرتی اتومات سایبان دار

طول 220 سانتی متر / عرض 220 سانتی متر / ارتفاع 145 سانتی متر
وزن 4.10 کیلوگرم / مناسب برای استفاده 6 نفر نشسته و 3 نفر خوابیده می باشد.
جنس چادر مسافرتی اتوماتیک از پلی استر بوده و سازه چادر فیت اتومات است. دارای پوش دوم کلاهکی برای جلوگیری از نفوذ آب بوده و تمامی درزها آپارات شده و از نفوذ مقدار کم آب نیز ممانعت می کند. این محصول کیف حمل، میخ و طناب نگه دارنده برای اتصال بدنه محصول به زمین دارد و دارای پشه بند، آفتاب گیر و هواکش می باشد این راه های خروجی و ورودی علاوه بر این که تهویه هوا را تسریع می کنند از ورود ذرات درشت داخل هوا و حشرات مزاحم به درون چادر مسافرتی سایبان دار جلوگیری خواهند کرد.

چادر مسافرتی اتوماتیک با سایبان

طول 220 سانتیمتر / عرض 220 سانتیمتر / ارتفاع 145 سانتیمتر

وزن  4.10 کیلوگرم  /  مناسب برای استفاده 6 نفر می باشد.

جنس بدنه چادر مسافرتی با سایبان از پلی استر بوده و نوع سازه آن اتومات می باشد، این محصول دارای کیف حمل ونقل بوده که باعث شده جا به جایی آن خیلی آسان انجام شود و همینطور میخ نگهدارنده آن جهت انسجام و استحکام چادر در نظر گرفته شده است، پوش دوم چادر مسافرتی اتوماتیک برای جلوگیری از بارش باران و تابش آفتاب بر روی سازه می باشد.

چادر مسافرتی فنری فایبرگلاس دو نفره

طول 245 سانتیمتر / عرض 145 سانتیمتر / ارتفاع 100 سانتیمتر

وزن 2 کیلوگرم / مناسب برای استفاده 2 نفر نشسته می باشد.

جنس ماده ی استفاده شده برای چادر مسافرتی فنری از پلی استر بوده و دارای روکش PU می باشد که خاصیت ضد آب و محافظتی برای چادر دو نفره ایجاد کرده است، سازه این محصول از نوع فنری می باشد، چادر مسافرتی فایبر گلاسی دارای یک ورودی است که در قسمت عرضی آن تعبیه شده است، با باز کردن حلقه های فنری چادر باز شده و می توانید با میخ های مخصوص آن را روی زمین ثابت کنید، این چادر مسافرتی دارای پشه بند و هواکش و میخ نگهدارنده می باشد.

چادر مسافرتی هلال احمر بزرگ

طول 400 سانتی متر / عرض 300 سانتی متر

ارتفاع کناره 170 سانتی متر/  ارتفاع کلی چادر 210 سانتی متر

وزن 45 کیلوگرم

جنس چادر مسافرتی هلال احمر از فلمنت ضخیم می باشد، این محصول پایه های فلزی ساخته شده از رنگ کوره ای دارد. دارای پوش ضد آب بوده و دو عدد کیف حمل و نقل دارد، چادر هلال احمر دارای میخ و طناب نگهدارنده می باشد و گنجایش 12 نفر خوابیده و 12 نفر نشسته را دارد.

چادر هلال احمر کوچک

طول 300 سانتی متر / عرض 200 سانتی متر

ارتفاع کناره 170 سانتی متر/ ارتفاع وسط 210 سانتی متر

جنس بدنه چادر هلال احمر ساخته شده از فلمنت ضخیم است و پایه های آن نیز ساخته شده از رنگ کوره ای سفید می باشد، اسکلت چادر فنردار است و پوش ضد آب مشمع 0300 دارد. همچنین این محصول دارای میخ و طناب نگهدارنده می باشد، چادر هلال احمر گنجایش قرار گیری 6 نفر خوابیده و 6 نفر نشسته را دارد.