استخر بادی

استخر بادی خانوادگی و کودک

 استفاده از استخر بادی در بسیاری از کشورهای دنیا رایج شده است و یک وسیله تفریحی است . از این وسیله بیشتر در تابستان ها استفاده می شود که متناسب با تمام سنین می باشد و همه می توانند از آن استفاده کنند. به علت ارزان بودن و سهولت استفاده از ان طرفداران زیادی دارد. از استخر بادی می توان در خانه ها هتل ها و ویلا ها استفاده کرد، بسیار سبک و قابل حمل می باشد و می توان استخر را به راحتی با خود حمل کرد . از این وسیله در مواقع تفریح و حتی بیکاری نیز استفاده می شود . ساختن استخر در خانه یا اماکن تفریحی بسیار سخت و هزینه بر می باشد ولی استخر بادی را می توان به راحتی تهیه کرد و از ان در مکان دلخواه خود استفاده کرد .نیاز به ساخت و زمان ندارد و براحتی با استفاده از پمپ باد اینتکس می توان باد کرده و استفاده کرد که این یکی از بهترین مزیت های آن می باشد. 
کاناپه بادی
 به راحتی قابل حمل و جا به جایی است و استفاده از این محصول بسیار سریع و اسان می باشد . برای باد کردن استخر بادی نیاز به هیچ تخصصی نیست و حتی کوچکترین عضو خانواده هم می تواند آنرا را باد کند . استخر بادی را می توان در تمام فصول سال مورد استفاده قرار داد به اینگونه که استخر را آماده کرده و فقط آنرا باد مینماییم  و از آن استفاده میکنیم. یکی دیگر از مزیت های این محصول نشکن بودن ان است و هیچ گونه آسیبی به استخر بادی وارد نمی شود و می توان از آن چندین سال استفاده کرد . با خالی کردن باد استخر می توان براحتی آنرا را حمل کرد و جابه جا کرد و استخر بادی را به مکان دلخواه خود برد تا در مکان جدید از این محصول براحتی استفاده کرد . قیمت ارزان یکی دیگر از مزیت های آن می باشد که به همین دلیل این مدل استخر طرفداران فراوانی پیدا کرده است . استخر بادی در مقایسه با نمونه های مشابه بسیار مقرون به صرفه می باشد . یکی دیگر از مزیت های آن زیبا و شیک بودنش می باشد که هر شخص نسبت به سلیقه خود می تواند استخر بادی مورد نظر خود را خریداری کند . امروزه در بسیاری از پارک ها از ان استخر ها استفاده می کنند که نوع و اندازه استخر بادی برای تمام سنین متفاوت است و خانواده ها می توانند استخر بادی مورد نظر خود را تهیه کنند . سازگاری استخر بادی با شرایط مختلف جوی یکی دیگر از مزیت های آن می باشد که می توان در حیاط خانه و حتی در حمام نیز استفاده کرد، یکی دیگر از مزیت های این استخر ظرفیت بالای ان است یعنی می توان آن را در اندازه های مورد نظر خود خریداری کرد و به همان اندازه از آب پر کرد . استخر بادی قابلیت نگه داشتن اب گرم را هم دارد و در زمستان نیز می توان از استفاده کرد این محصول حتی مورد علاقه سالمندان نیز می باشد چون بسیاری از سالمندان این محصول را خریداری می کنند و در خانه خود از آن استفاده می کنند و نیازی به رفتن به استخرهای عمومی را ندارند و می توانند استخر را در منزل خود داشته باشند. امروزه استخر بادی در بسیاری از هتل ها هم استفاده می شود و مسافران می توانند در محل اقامت خود استفاده کنند و از آب لذت ببرند . خانواده ها حتی می توانند استخر شخصی خود را همراه خود به مسافرت ببرند و از آن در هتل ها و مکانهای تفریحی استفاده کنند، به مرور زمان استخر بادی جایگزین استخر های گچی و سیمانی خواهد شد و همه می توانند با کمترین هزینه یک استخر را در منزل خود داشته باشند . ارزان و سبک بودن این محصول بادی بسیاری از مشکلات را حل کرده است و باعث شده که طرفداران فراوانی را به خود جذب کند چرا که استخر بادی هم هزینه کمتری دارد و هم سریع و بی درد سر آماده می شود. از این استخر می توان در سالنهای ورزشی و تفریحی نیز استفاده کرد و آن را نسبت به اندازه مکان مورد نظر خود سفارش یا خریداری کرد.
استخر بادی را می توان از سایت های معتبر خریداری کرد . از این محصول می توان حتی در برخی درمانگاه ها که با آب درمان میکنند هم استفادهکرد چون هم کم هزینه و هم سریع آماده می شود و پزشکان این استخر را بهبسیاری از بیماران خود توصیه می کنند و استفاده پزشکی طبی از استخر بادییکی دیگراز مزیت های آن است. در صورت سوراخ شدن استخر بادی می توان با چسب مخصوصاستخر آن را چسباند. امیدواریم از خریداستخر بادی راضی بود و نهایت استفاده را از استخر بادی برده و لذت ببرید

طرز استفاده از استخر بادی :

استخر بادی را از طریق پمپ بادی که باید برایش تهیه شود می توان باد کرده و مورد استفاده قرار داد .  این پمپ ها در چندین نوع میباشند و برای انتخاب این محصول جهت باد کردن استخر خود بقسمت پمپ های سایت مراجعه نمایید.

انواع مختلف استخر بادی:

استخر بادی انواع مختلفی دارد به طور مثال استخر بادی مخصوص کودکان و یا بزرگسالان، استخر های بادی خانوادگی و ویلایی که مناسب جهت استفاده در ویلاها و باغ ها میباشند. استخر بادی برای تمام خانواده های کم جمعیت و پر جمعیت وجود دارد و خانواده ها بر حسب نیاز خود می توانند استخر مورد نظر را خریداری کرده و از آن استفاده کنند. قیمت استخر بادی: بسیار ارزان می باشد و شاید چند برابر ارزان تر از موارد مشابه است ودر عین حال بسیار زیبا تر از دیگر استخر ها می باشد.

تنوع رنگ استخر بادی :

استخر بادی در رنگهای مختلف تولید می شود و شما میتوانید استخر خود را نسبت به رنگ حیاط و سالنهای تفریحی خریداری نمایید. تنوع رنگ این محصول باعث افزایش روحیه و نشاط در افراد می شود . همچنین شما میتوانید استخر را نسبت به رنگ دلخواه فرزندانتان خریداری کنید.

محصولات
استخر پیش ساخته بلند با پمپ شنی
قیمت : 1800000 تومان
تشک مواج ویلچیری
قیمت : 590000 تومان
چادر دو نفر خواب کوهنوردی با لچکی
قیمت : 315000 تومان
استخر بادی خانواده مربع با صندلی
قیمت : 158000 تومان
تخت بادی دو نفره خوشخواب سلطنتی
قیمت : 495000 تومان
پشت گردنی جکوزی خانگی
قیمت : 18000 تومان
تشک روی آب پشتیدار جدید
قیمت : 37000 تومان
استخر توپ هلیکوپتر
قیمت : 93000 تومان
قایق بادی سیهاوک 2 لجنی
قیمت : 255000 تومان
موتور قایق بادی intex
قیمت : 695000 تومان

loading
در حال بارگذاری