قایق بادی

قایق بادی تفریحی، خانوادگی و حرفه ای 

قایق بادی یکی از بهترین وسایل تفریحی می باشد و استفاده از این محصول در بسیاری از نقاط جهان رایج شده است و آن را به عنوان یک وسیله تفریحی استفاده می کنند ، بیشتر در فصل تابستان مورد استفاده قرار می گیرد و در دریاچه ها و رودخانه ها استفاده می شود . قایق بادی به دلیل ارزان بودن طرفداران بسیاری دارد و یکی از مزیت های قایق بادی سبک بودن آن است که 
قایق بادی
وزن این قایق بسیار کم است و براحتی می توان آن را به همراه خود حمل کرده و در هر جایی که مناسب باشد استفاده کرد . برای سنین مختلف تعبیه شده است همه می توانند از قایق بادی استفاده کنند و از سوار شدن بر آن لذت ببرند .

قایقهای بادی را می توان به دو گروه تقسیم بندی کرد . قایق بادی پارویی که در این نوع قایق بادی با پارو زدن دستی قایق را به حرکت در می آوریم. این نوع قایق را معمولا در رودخانه های کوچک تفریحی استفاده می کنند و در این نوع سرعت چندان مهم نیست چون برای تفریح میباشد و نیازی به سرعت نیست. این محصول بیشتر مورد استفاده خانواده هاست و از آن برای تفریح و گردش استفاده می کنند. قایق بادی موتوری نوع دیگر قایق بادی می باشد که با استفاده از موتوری که پشت قایق تعبیه شده است سرعت آن را افزایش می دهد. این نوع محصول بیشتر برای ایجاد هیجان استفاده می شود و در برخی مکان ها از آن برای برای حمل مسافر نیز استفاده می شود حتی گروه های امداد و نجات هم از این نوع قایق بادی استفاده می کنند. بعضی از قایق های بادی موتوری با سرعت حرکت میکنند و حتی در بخش های نظامی و امنیتی از این نوع قایق بادی استفاده میشود ولی در هر دونوع قایق بادی از پمپ باد برای باد کردن استفاده می شود و در مواقعی که نیاز به آن ندارید می توانید باد ان را خالی کنید .

قایق بادی از نظر قیمت بسیار ارزان است و راحتی می توان خریداری کرد که بسیار با صرفه تر از موارد مشابه است و همچنین خطرات کمتری نسبت به قایق های دیگر دارد . در بسیاری از تفرج گاه ها از آن استفاده می کنند و از قایق بادی برای تفریح در پارک ها و برخی رودخانه ها نیز استفاده می کنند و حتی آنرا کرایه می دهند تا خانواده ها از نیز در تفریحات خود استفاده کنند .این قایق ها از لحاظ وزن سبک است و می توان ان را در کیف مخصوص خود به همراه داشت و در مسافرت ها استفاده کرد چون بعد از خالی شدن باد حجم چندانی ندارد، یک پمپ باد به همراه دارد که می توان به راحتی قایق را پمپ کرد و سریع به آب انداخت و استفاده کرد . یکی دیگر از مزیت های آن نشکن بودنش می باشد که در حین استفاده هیچ گونه خطری ندارد و هیچ آسیبی به قایق وارد نمی شود ولی هنگام استفاده از قایق باید ایمنی خود را در نظر گرفت و جلیقه نجات همراه داشت . یکی دیگر از مزیت های این قایق ها زیبایی و متنوع بودن آن است تنوع رنگ و شکل باعث شده که خیلی ها به طرف قایق بادی کشیده شوند و آن را خریداری کرده و استفاده کنند. قایق بادی با هر نوع شرایط جوی سازگار است و می توان آن را در زیر باران و برف هم مورد استفاده قرار داد و از تفریح لذت برد، ظرفیت های گوناگونی دارد و به تعداد اعضای خانواده گنجایش دارد برخی حتی ظرفیت بیش از 10 نفر را دارند که حرفه ای هم بشمار میایند و از این نوع قایق بیشتر در تفرج گاه ها استفاده می شود. بسیاری از هتل ها از قایق بادی برای تفریح مهمانان خود استفاده می کنند و قایق را در اختیار آنها قرار می دهند و این کار یک نوع تبلیغ می باشد و از آن برای جذب مشتری استفاده می کنند . خیلی ها قایق شخصی خود را همراه خود به مسافرت می برند و  در مسافرتهای خود استفاده می کنند و لذت سفر را با قایق تجربه می کنند. قایق بادی همچنان حامی محیط زیست می باشد در موارد مشابه با قطع درختان قایق های چوبی ساخته می شود ولی قایق بادی با کمترین هزینه و بدون آسیب به محیط زیست ساخته می شود . این محصول موارد استفاده بسیاری دارد ولی ما فقط به چند مورد از کار ایی آن اشاره کردیم که کاملا از هر لحاظ کاملا مقرون به صرفه می باشد.

موارد استفاده از قایق بادی

قایق بادی یک وسیله بادی می باشد که از طریق پمپ بادی که به همرا قایق عرضه می شود پمپ می کنند و بسیار سریع و بی درد سر باد می شود و می توانید از آن به راحتی استفاده کنید و پس از استفاده باد ان را خالی کرده و قایق را در کیف مخصوص خود قرار دهید و آن را در هر جایی که دوست دارید بگذارید. قایق بادی قابل شستشو می باشد و می توان هنگامی که کثیف شد با آب آن را بشویید و دوباره از قایق تمیز استفاده کنید .

تنوع رنگ قایق بادی

قایق بادی در رنگهای مختلف موجود می باشد و می توانید از رنگهای دلخواه خود استفاده کنید و قایق  را در رنگهای دلخواه خود خریداری کنید . رنگ قایق بادی در نشاط و شادی تاثیر گذار است هر فرد از خانواده می تواند نسبت به روحیه خود قایق بادی را تهیه و استفاده کند . امروزه بسیاری از افراد در دنیا حداقل یک قایق بادی در خانه خود دارند و از آن در سفر ها و حتی در استخر های خانگی خود استفاده می کنند و لذت می برند . از قایق بادی حتی در موارد امنیتی نیز استفاده می کنند که نوع قایق  در این موارد به خصوص خواهد بود. یکی دیگر از کاربردهای قایق بادی استفاده در ورزش می باشد که امروزه رواج فراوانی دارد و از قایق بادی در مسابقات قایقرانی استفاده می شود که به آنها کایاک میگویند. هر خانواده فقط با یکبار خرید قایق بادی برای همیشه می تواند یک قایق تفریحی داشته باشد و از آن در همه جا استفاده کند، نوع های مختلفی دارد که هر کدام برای استفاده خاصی تعبیه شده است و قایق بادی تک نفره تا چند نفره وجود دارد و حتی برای کودکان نیز قایق مناسب و بی خطر وجود دارد که خانواده ها برای فرزندان عزیز خود را تهیه می کنند. در مواقعی که قایق سوراخ شود که احتمالش بسیار کم است با چسب مخصوص قایق بادی چسبیده می شود. امیدواریم که از این محصول نهایت استفاده را بکنید .
محصولات
مبل بادی دو نفره اینتکس
قیمت : 155000 تومان
حلقه شنای دسته دار بزرگسال
قیمت : 16000 تومان
استخر پیش ساخته 457x122cm با لوازم
قیمت : 1680000 تومان
چادر مسافرتی 6 نفره فنری سامسونگ
قیمت : 120000 تومان
بازوبند 3 تا 6 سال کودک
قیمت : 5000 تومان
پشه بند نوجوان
قیمت : 35000 تومان
حلقه شنا بادی با طرح دونات
قیمت : 30000 تومان
مبل بادی جیر زیر پایی دار رنگی
قیمت : 110000 تومان
چادر مسافرتی 12 نفره عصایی fit
قیمت : 240000 تومان
جکوزی بادی خانگی اینتکس
قیمت : 3520000 تومان

loading
در حال بارگذاری