> تشک بادی

جستجو
   از   تومان تا تومان

  

نمایندگی اینتکس با قیمت های کاملا رقابتی و عرضه مستقیم محصولات بادی از کارخانه تا مصرف کننده

تشک بادی

انواع تشک بادی یک و دو نفره اینتکس و بست وی

تشک بادی به خاطر وزن کم آن بهترین گزینه برای افرادی که با حجم زیاد تشک های دیگر مشکل دارند و نمی خواهند فضای زیادی برای نگهداری تشک در منزل داشته باشند. تشک اينتکس با توجه به وزن بسیار کم می توانند جایگزین مناسبی در منازل، مسافرت باشند. انواع تشک بادی عبارتست از: تشک بزرگسال ، تشک بادی کودک یا نوجوان، تشک روی آب ، تشک چند کاره و تشک کمپینگ. برخی از این تشک ها کاربرد طبی و بیمارستانی دارند که به آنها تشک مواج گفته می شود.

ویژگی تشک بادی اینتکس:

 دارای سطح لطیفی از مخمل (جیر) بوده و کاملا ضد عرق می باشند. قابل استفاده در خانه، ویلا و محل کار و حتی در سفر می باشند و در ضمن به دلیل بافت ها و محافظ جداگانه اش جزو تشک های طبی می باشند و بسیاری از پزشکان آنها را تائید می کنند و حتی در بسیاری از مراکز درمانی نیز پیشنهاد می گردند.با توجه به کوچک شدن خانه ها و حمل و نقل و جابجایی تشک بادی جای دیگر تشک ها را گرفته است، بسیار راحت تر و مقرون به صرفه است و به راحتی قابل حمل وسبک می باشد. زمانی که به تشک بادی نیازی ندارید می توانید با خالی کردن باد آن را در کیف مخصوص خود قرار دهید. قیمت تشک بادی بسیار ارزان تر از سایر تشک های موجود در بازار است. تشک بادی در رنگها و سایز های مختلف یک و دو نفره تواید میشود، در صورتی که نیاز بخرید یک تشک بادی دارید میتوانید مشخصات هر محصول را بسته بنیاز خود مطالعه نمایید.

هشدار: تمامی تشک های موجود در این صفحه با قیمت نمایندگی اینتکس بفروش میرسند و شامل تست خرابی و ضمانت پمپ بادی و خدمات پس از فروش و تعمیرات میباشند، از خرید تشک بادی با قیمت بالاتر از وب سایت های متقلب خودداری نمایید.


پرفروشترين ها
تبلیغات


loading
در حال بارگذاری